Справу ТЕЦ Дубневичів Антикорупційний суд розгляне у січні

11:59 28 грудня 2021 р.

Фото до новини

Вищий антикорупційний суд призначив на 5 січня підготовче засідання у другому епізоді про привласнення природного газу НАК «Нафтогаз» Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ, власниками яких є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Вищий антикорупційний суд призначив на 5 січня підготовче засідання у другому епізоді про привласнення природного газу НАК «Нафтогаз» Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ, власниками яких є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Таке рішення 21 грудня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло», пише Dailylviv.com.

«Призначити підготовче судове засідання в залі судового засідання Вищого антикорупційного суду на 5 січня 2022 року о 10:00», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за версією НАБУ і САП, ексдиректор ТОВ «Енергія» Ігор Кучма, керівник ТОВ «Енергія-Новий Розділ» Ігор Артимко, його заступник Ігор Ільків, фінансовий директор «Енергія-Новий Розділ» Олег Павлишин та ексдиректор ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» Олександр Олексюк протягом 2013-2015 років організували схему заволодіння природним газом, що належить НАК «Нафтогаз України», в особливо великих розмірах, створивши організовану злочинну групу.

Як встановили органи правопорядку, Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (належить ТОВ «Енергія-Новий Розділ» і ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», власниками яких є нардепи Дубневичі), придбавши в НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною природний газ у вигляді використання його нібито для виробництва теплової енергії для населення, що є обов'язковою умовою його використання, привласнили його шляхом використання для промислових потреб, зокрема виробництва електричної енергії з подальшим її продажем ДП «Енергоринок».

Загалом, упродовж 2013-2015 років вказані особи заволоділи природним газом НАК «Нафтогаз України» в обсязі 308,34 мільйона кубічних метрів, що завдало матеріальної шкоди НАК «Нафтогаз України» на суму понад 1,4 млрд грн.

Потім НАБУ оголосило нові підозри особам, яких вже обвинувачують у справі заволодіння природним газом НАК «Нафтогаз-України» Новороздільською та Новояворівською ТЕЦ. Цього разу їх обвинувачують у тих же фактах заволодіння газом, але на меншу суму майже 730 млн грн. Цю справу залишили в антикорупційному суді.

Арештоване майно ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську продадуть, щоб у містах було тепло

Голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич замовив у фірми сина послуг на 600 тис грн

Дубневич розпочав ревізію землі у Солонківській ОТГ і назвав тих, хто роздерибанив 60 га

Дружина нардепа Дубневича подала в суд на поділ майна

Родина Дубневичів продає понад 3 гектари землі у Зубрі біля Львова

Суди на Львівщині заборонили фіскалам проводити перевірку компанії Дубневичів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів