Голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич замовив у фірми сина послуг на 600 тис грн

11:13 18 березня 2021 р.

Фото до новини

З початку 2021 року комунальне підприємство «Амарант» Солонківської сільської ради підписало дев’ять контрактів на 572 тис. грн з ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське».

Про це інформують Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

В основному це дрібні угоди по 50 тис грн на прибирання території територіальної громади від снігу. Перший такий договір з АПП «Львівське» підписали на початку лютого, решту – впродовж того ж місяця через хуртовини. Одна година розчищення доріг коштує в компанії  від 1,5 тис. грн до 1,9 тис. грн, залежно від моделі трактора.

Найдорожче замовлення на прибирання снігу підприємство отримало 11 березня, коли підписало угоду з комунальниками Солонківської ОТГ на 199 тис. грн. Підряд фірма отримала без конкурсу, за скороченою переговорною процедурою. Таке використання процедури мотивували потребою негайно ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації. Як вказано в обґрунтуванні, якщо автомобіль швидкої допомоги не зможе дістатися до хворого на коронавірус через неприбрані дороги, це може призвести до фатальних наслідків.

«Оскільки життя і здоров’я людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, доведено обставини, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення процедури закупівлі», − зазначив замовник в поясненні.

Від Дубневича для ОТГ

Головою Солонківської ОТГ, минулого року став колишній народний депутат Богдан Дубневич.

Компанія «Агропромислове підприємство «Львівське» одна із флагманських компаній Богдана та Ярослава Дубневичів, які 22 роки були її власниками і лише у 2019 році вони переписали фірму на синів – Юрія та Павла Дубневичів.

У червні 2020 року Антимонопольний комітет оштрафував компанію за розпилювання тендерів з ТОВ «Птахофабрика «Давидівська». Фірми ділили торги з постачання піскосуміші у Львівській області, починаючи ще з 2013 року. В результаті вони отримали сумарно 558 тис. грн штрафу, і їм також заборонено брати участь у відкритих торгах.

Незважаючи на це, впродовж 2021 року «Агропромислове підприємство «Львівське», оминаючи відкриті торги, отримало державних замовлень на 674 тис грн. Левова частка яких від КП «Амарант» Солонківської сільської ради.

Керівник КП «Амарант» Михайло Юрків раніще стверджував, що не знав про пов’язаність фірми з головою ОТГ під час укладання угод.

Дубневич розпочав ревізію землі у Солонківській ОТГ і назвав тих, хто роздерибанив 60 га

Солонківською ОТГ, куди входить 20 сіл, керуватиме Богдан Дубневич

Суд вирішив повернути Дубневичу арештовану валюту

Тарас Козак, Андрій Кіт, Ярослав Дубневич і ще 76 нардепів не отримають 3,3 млн грн. Список

Дружина нардепа Дубневича подала в суд на поділ майна

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів