Багачів примусово повертатимуть з Лазурного узбережжя в Україну. Не всіх (відео)

12:39 1 вересня 2022 р.

Фото до новини

ДБР розслідує провадження щодо законності перетину кордону військовозобов’язаними громадянами України з так званого «Батальйону Монако».


Водночас працівники ДБР комплексно підходять до цієї справи. Розслідують також інші епізоди протиправної діяльності деяких «бійців» цього елітарного клубу.

Про це інформує пресслужба ДБР, пише Dailylviv.com

Зокрема, працівники ДБР підтвердили місце розташування одного з героїв цього журналістського розслідування. Він є підозрюваним у кримінальному провадженні Бюро щодо незаконної розтрати коштів. На даний час вживають заходи щодо його затримання та екстрадиції до України. Документи, що наблизять його зустріч зі слідчими, вже скеровані у відповідні країни ЄС.

По іншій персоні, яку згадували у журналістському розслідуванні, ДБР розслідує кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків групою компаній, що належить фігуранту.

Встановлено, що під прикриттям податківців група компаній маніпулювала з фінансовою звітністю, проводила фіктивні господарські операції для зменшення сум, які необхідно було сплачувати до бюджету.

Також у ході розслідування виявлено, що ці компанії після анексії АР Крим продовжували здійснювати господарську діяльність на півострові.

За матеріалами ДБР накладено арешт на майно «бійця батальйону Монако», який відпочиває на Лазурному узбережжі, поки його компанії фактично обкрадають українців.

Як відомо, 17 серпня 2022 року ДБР працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом, оприлюдненим у журналістському розслідуванні «Української правди», щодо виїзду до Князівства Монако під час російської агресії військовозобов’язаних громадян України.

Зокрема, у рамках розслідування кримінального провадження будуть досліджені обставини перетину державного кордону України фігурантами даного розслідування та роль і місце в цьому процесі посадових осіб правоохоронних органів.

На Львівщині затримали членів злочинної організації, яка маскувалася під добровольче формування

Силовики роблять обшуки у Чернівецькій обласній військовій адміністрації

Ексчиновника ЛОДА затримали за підозрою в розкраданні гуманітарної допомоги

Арештовано додаткові активи Медведчука та Марченко, якими управляли з рф

У Самбірському районі по ночах викачували пальне з нафтопроводу: як працювала схема

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини