ДБР виявило в Ізмаїлі контрабандні цигарки, виготовлені у Винниках, і тепер обшукує Львівську тютюнову фабрику

18:19 15 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Працівники ДБР під час спільної спецоперації з Державною прикордонною службою виявили в Ізмаїлі, що на Одещині, контрабандних цигарок на 27 мільйонів гривень.

Оперативники отримали інформацію, що ділки планують переправити поза митним контролем велику партію тютюнових виробів до Угорщини. Відправлення планували здійснити баржею, запакувавши цигарки у мішку із «сіллю кухонною харчовою». Про це повідомило Державне бюро розслідувань, пише Dailylviv.com.

Під час обшуків за місцем зберігання контрабандної продукції на складі одного із підприємств в Ізмаїлі Одеської області працівники ДБР виявили 3 тисячі коробок цигарок без акцизних марок. Вони були готові до відправки баржею.

Орієнтовна вартість виявленого товару становить 27 млн гривень. Остаточна кількість контрабандної продукції, запланованої для вилучення, буде встановлена за результатами обшуку.

Перевіряється інформація щодо причетності до контрабанди службових осіб Одеської митниці.

Кримінальне провадження відкрите за статтею зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

А у п’ятницю, 15 жовтня, слідчі Державного бюро розслідувань приїхали з обшуками у Винники на Львівську тютюнову фабрику. Тому що всі сигарети, затримані в Ізмаїлі, були виготовлені на тютюновій фабриці у Винниках. Саме після затримання цієї партії ДБР та ДПСУ почали обшуки у Винниках.

У територіальному управлінні ДБР у Львові підтвердили Zaxid.net, що обшуки на Винниківській тютюновій фабриці проводять слідчі територіального управління ДБР з Миколаєва, а львівські оперативнинки до справи не залучені.

Керівник тютюнової фабрики у Винниках Григорій Козловський не доплачуватиме податки

Європейська Солідарність на Львівщині буде без грошей Козловського

«Основний поставник сигарет для контрабанди – Львівська тютюнова фабрика», – ЗакОДА

Три найбагатших депутати Львівської облради - з Європейської солідарності

Львівська тютюнова фабрика заперечує свою причетність до мукачевських контрабандних схем

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів