У Львові виявлено понад 120 закладів, де дозволяють куріння або рекламують тютюнові вироби

23:45 7 липня 2021 р.

Сьогодні відбувся круглий стіл за участі керівників управлінь і департаментів Львівської облдержадміністрації, депутатського корпусу Львівської облради та громадських організацій області.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Тема заходу - “Чому у ресторанах Львівщини знову курять, а міста заполонила тютюнова реклама?”

Як зазначив координатор всеукраїнської акції «Молодь вільна від куріння» Олег Слабоспицький, напередодні 17 громадських організацій міста Львова та Львівської області звернулись з офіційним зверненням до Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації через загрозливу ситуацію із різким збільшенням куріння серед молоді.

Представники громадських організацій провели моніторинг діяльності кав'ярень та ресторанів у різних містах. Зокрема, у Львові виявлено понад 120 закладів, у яких дозволяють куріння або розміщена реклама тютюнових виробів. Неподалік від майже 75 % львівських шкіл розташовані одна чи кілька крапок продажу тютюнових виробів.

За останніми опитуваннями серед української молоді (віком від 18 до 30 років) - 30,4% курців. У зверненні молодь зокрема висунула пропозиції:

- заборонити у приміщеннях ресторанів курити електронні сигарети та кальяни;
- заборонити рекламу сигарет, електронних сигарет та кальянів шляхом викладки, оформлення вітрин у магазинах та ресторанах, роботи промоутерів;
- розробити та затвердити програму захисту молоді міста Львова від негативного впливу куріння усіх видів тютюнових виробів;
- звернутись до Верховної Ради підтримати законопроект №4358 від 13.05.2021 в цілому, врахувавши правки щодо заборони видимого розміщення реклами у точках продажу;
- розмістити соціальну рекламу щодо шкідливого впливу сигарет, електронних сигарет та кальян

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу