Затримка з теплом: Львівгаз не встигає розпломбовувати лічильники

01:13 15 листопада 2022 р.

Фото до новини

У Львові сьогодні розпочався опалювальний сезон. Станом на зараз тепло подано до 70% житлових будинків міста.

Як наголосила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, теплоенерго подають тепло до будинку, а далі балансоутримувачі – голови ОСББ, ЖБК, управляючих компаній – мають відкрити засувки, щоб тепло надійшло в будинок.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«У Львові 7 листопада офіційно розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ – шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, закладів культури. Станом на сьогодні 255 таких закладів мають опалення. Без тепла залишалися 41 установа.

Відсьогодні розпочали подачу опалення для населення. Запущені в роботу найбільші об’єкти теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), котельні та ЦТП. Відновлюємо подачу опалення поетапно, поривів на мережах немає. Станом на зараз тепло подано до 70% будинків.

Хочу наголосити, що тепло ми подали до будинків. Далі необхідно щоб голови ОСББ, ЖБК, управляючих компаній взяли тепло – відкрили засувку і тепло зайшло в будинок.

Плануємо що до кінця дня, орієнтовно, 85% будинків буде з теплом», - розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, проблемою у відновленні подачі тепла до будинків є повільне розпломбування лічильників на котельнях працівниками АТ «Львівгаз». Відтак, якщо лічильник на котельні не розпломбований, котельню не можуть запустити в роботу і подати опалення до будинків, які ця котельня обслуговує. Станом на зараз ще 89 лічильників треба розпломбувати.

Як запевняє Павло Сербан, начальник Львівського відділення АТ «Львівгаз», до кінця тижня всі лічильники мають розпломбувати.

«Розпломбування газової мережі у нас включає всю Львівську область. Відтак кожен день наші працівники розпломбовують 30-40 об'єктів. Цей процес трудомісткий і потребу часу. Працівників бракує.

Плануємо за два дні максимум розпломбувати всі котельні сфери освіти, а всі інші до кінця тижня», - пояснив Павло Сербан.

За два дні всі житлові будинки у Львові матимуть тепло, - ЛМР

Теплові пушки, генератори: Козицький розповів, як грітиметься Львівщина у разі ракетних ударів

Львів купує дуже багато буржуйок: Садовий розповів про підготовку до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

У житлових будинках Львова вже встановлюють металеві печі

У Львівській міській раді перевіряють пічки, які не працювали 30 років

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини