14 листопада у Львові стартує опалювальний сезон, але тепло можна не брати

11:40 11 листопада 2022 р.

Фото до новини

Відповідне розпорядження «Про початок опалювального сезону 2022-2023 років» підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповіла заступниця мера з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, технічно будинки і об’єкти теплопостачання готові до подачі опалення.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Станом на сьогодні будинки готові до отримання тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Також ми провели усі необхідні роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи.

Відзначу, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують чи брати це тепло», – розповіла Ірина Маруняк.

Як нагадують тепловики, якщо опалювальний сезон розпочався, а у будинку немає тепла, то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Якщо у якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку від міста подається. За проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення відповідає балансоутримувач», - пояснюють тепловики.

Теплові пушки, генератори: Козицький розповів, як грітиметься Львівщина у разі ракетних ударів

Львів купує дуже багато буржуйок: Садовий розповів про підготовку до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

У житлових будинках Львова вже встановлюють металеві печі

У Львівській міській раді перевіряють пічки, які не працювали 30 років

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини