У Львові повідомили, коли розпочнуть опалювальний сезон для всіх

12:26 8 листопада 2022 р.

Фото до новини

Ми постійно моніторимо температуру зовнішнього повітря та отримуємо дані від Гідрометцентру. Але всім нагадуємо, що ми живемо в часи агресії і маємо усвідомити, що ресурс треба економити.

Про це повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми постійно моніторимо температуру зовнішнього повітря та отримуємо дані від Гідрометцентру. Також моніторимо звернення мешканців на Гарячу лінію з цього приводу. Попередньо плануємо подавати опалення в житлові будинки з понеділка, 14 листопада. Якщо необхідно буде швидше подати тепло, то ми готові.

Але всім нагадуємо, що ми живемо в часи агресії і маємо усвідомити, що ресурс треба економити», - наголосив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, готуючись до опалювального сезону у Львові замінили 6 км теплових мереж на попередньо ізольовані труби, проведено ремонт у котельнях, реконструкцію котлів на ТЕЦ-1, проведено промивки й обстеження внутрішньобудинкових систем опалення та ін.

«Ми провели традиційну підготовку до опалювального сезону та, розуміючи час в якому живемо, окрім стандартних заходів, які здійснюємо щороку, підготували нестандартні речі, які дозволять функціонувати місту в разі руйнування об’єктів критичної інфраструктури.

Відтак, якщо будуть відсутні газ і електроенергія, обігрів плануємо забезпечити завдяки буржуйкам – металевим печам. На сьогодні близько 700 печей встановлено в найпростіших укриттях багатоквартирних будинків, маємо печі, які придбані й будуть встановлені майже у всіх школах. Також пропрацьовуємо можливість переведення деяких освітніх та медичних закладів на обігрів твердим паливом», - додав посадовець.

Нагадаємо, з 7 листопада у Львові розпочався офіційно опалювальний сезон для бюджетних установ – шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, установ культури. До того часу медичні і освітні заклади отримували тепло на основі листів-звернень.

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів