Закладам харчування та продуктовим магазинам у Львові можуть відшкодувати 50% вартості генераторів

16:41 6 грудня 2022 р.

Фото до новини


Фото: Роман Балук

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні сесії ЛМР прийняли ухвалу щодо впровадження ваучера на енергозабезпечення, яким можуть скористатись львівські підприємці ресторанної сфери та роздрібної торгівлі продуктами харчування.

Бізнес може подавати заявки для отримання допомоги від міста у розмірі до 80 тис. грн на закупівлю електрогенераторів для своєї роботи.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

У департаменті економічного розвитку нагадують, що відшкодування поширюються на пристрої, які були закуплені після 24 лютого 2022 року. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Для отримання ваучера заявники мають подати через Центр надання адміністративних послуг Львова або сервіс електронних звернень на розгляд експертної комісії пакет документів, який містить: 

- заяву на отримання ваучера з енергозабезпечення на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора (додаток 3 до цього Положення);

- копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);

- копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування) електрогенератора;

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- фотофіксацію електрогенератора.

За додатковою консультацією щодо цієї програми підприємці можуть звертатись до Центру підтримки підприємництва за тел.: (032) 254 60 15.

Нагадаємо, 29 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення «Про схвалення змін до Положення про ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану».

До слова, у Львові діє Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади.

Онлайн-мапа закладів у Львові, де є генератори та укриття

Заправляєш повний бак - донатиш на генератор для лікарні

Кабмін і Держмитслужба не забезпечили безперешкодне оформлення фізособами електрогенераторів

Шмигаль повідомив, скільки генераторів щодня українці завозять з-за кордону

День без світла: як у Львові мешканці багатоповерхівок заряджали свої гаджети

У Львові повертатимуть мешканцям до 30 тис грн вартості генераторів: які документи подати у ЦНАП

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів