Заклади харчування і продуктові магазини одержать від ЛМР до 80 тис. грн за купівлю генераторів

13:23 29 листопада 2022 р.

Фото до новини

Це відшкодування надаватиметься закладам ресторанного господарства і роздрібної торгівлі продуктами харчування, які не торгують алкоголем і тютюном.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Сьогодні, 29 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення “Про схвалення змін до Положення про ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану”. Документ передбачає впровадження ваучера на енергозабезпечення, яким зможуть скористатись львівські підприємці ресторанної сфери та роздрібної торгівлі продуктами харчування. Це означає, що бізнес зможе отримати допомогу від міста у розмірі до 80 тис. грн на закупівлю електрогенераторів для своєї роботи.

“Для підтримки малого та середнього бізнесу ми пропонуємо впровадити ваучер на енергозабезпечення, який надаватиметься на часткову компенсацію підприємцям закупівлі електрогенераторів, зокрема тим, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну. 

Цей ваучер передбачає відшкодування 50% вартості, але щоб сума не перебільшувала 80 тис. грн. Процедура буде простою - підприємці подаватимуть заяви та пакет документів до ЦНАП, а експертна комісія швидко їх розглядатиме та прийматиме рішення”, - зазначають у департаменті економічного розвитку.

Після схвалення рішення виконкомом відповідну ухвалу винесуть на розгляд сесії міськради.

“Сьогодні ми даємо старт процесу. 6 грудня на засіданні сесії Львівської міської ради ми розглядатимемо відповідну ухвалу, але важливо, щоб бізнес вже включався у роботу. 

Частина підприємців зараз працюють та мають генератори, але частина не функціонує, тому що немає електрики. Насправді ми можемо цим рішенням запустити сотні пунктів обігріву - Пунктів Незламності - де можна зарядити телефон, отримати гарячу воду, скористатись вбиральнею тощо. Ті підприємці, які подаватимуть заявки на отримання фінансової допомоги від міста, мають обов’язково впускати відвідувачів.

Наша задача - збільшити кількість точок, які будуть працювати в умовах повної відсутності теплопостачання та електропостачання”, - акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

У департаменті економічного розвитку зазначили, що відшкодування поширюються на пристрої, які були закуплені після 24 лютого 2022 року. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Для отримання ваучера заявники мають подати через Центр надання адміністративних послуг Львова або сервіс електронних звернень на розгляд експертної комісії пакет документів, який містить: 

- заяву на отримання ваучера з енергозабезпечення на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора (додаток 3 до цього Положення);

- копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);

- копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування) електрогенератора;

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- фотофіксацію електрогенератора.

У Львові також діє Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади.

Онлайн-мапа закладів у Львові, де є генератори та укриття

Заправляєш повний бак - донатиш на генератор для лікарні

Кабмін і Держмитслужба не забезпечили безперешкодне оформлення фізособами електрогенераторів

Шмигаль повідомив, скільки генераторів щодня українці завозять з-за кордону

День без світла: як у Львові мешканці багатоповерхівок заряджали свої гаджети

У Львові повертатимуть мешканцям до 30 тис грн вартості генераторів: які документи подати у ЦНАП

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини