З 1 вересня в Україні запускають масову приватизацію: що продаватимуть

10:49 4 серпня 2022 р.

1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей 3 серпня.

Про це інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», — зазначив очільник Уряду.

Водночас за словами Прем’єр-міністра, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу», — наголосив Денис Шмигаль.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.

На Львівщині готуються до приватизації державного і комунального майна за новими правилами: що зміниться

На Львівщині приватизували 17 об'єктів: що купили і за яку ціну

У Львові два о'бєкти потрапили під заборону приватизації. Перелік доповнюють

 

dailylviv.com

До теми

12:00 17 серпня 2022 р.

У ПП Краківець-Корчова повідомили, скільки часу тепер оформляють автобус

Після завершення робіт з облаштування пункту пропуску «Краківець-Корчова», відновили рух пасажирських автобусів на виїзд до Польщі. Сьогодні від опівночі до 08:00 ранку вже дев’ять автобусів оформили на виїзд з України.

Рубрика: Економіка

18:10 16 серпня 2022 р.

За 45 км від Львова будують притулок для тварин

З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, в той час як решта – чекають своїх господарів. Для вихованців продовжують будувати новий притулок коштом благодійників.

Рубрика: Економіка

16:07 16 серпня 2022 р.

Оновлений пункт перетину кордону Краківець - Корчова відкрили для автобусів

Сьогодні відкрили оновлений пункт перетину кордону «Краківець – Корчова» у межах проєкту «Відкритий кордон». Тут запрацював новий автобусний термінал для перетину кордону автобусами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу