Винники передавали Львову за один день майна на майже 5 млн грн

19:07 4 січня 2022 р.

Світлина - скрін з відео Львівводоканалу.

Світлина - скрін з відео Львівводоканалу.

В останній день минулого року виконком Львівської міської ради вирішив передати майно з балансу КП “Винниківське“ на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.

Разом з переданням мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з балансу КП “Винниківське“ на баланс ЛМКП “Львівводоканал“ з Винників до Львова передано також виконання функцій виконавця послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Про це повідомляє Dailylviv.com з посиланням на сайт ЛМР.

Комунальне підприємство “Винниківське“ безоплатно передало з балансу підприємства на баланс Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал“ - як внесок до статутного капіталу - мережі і споруди централізованого водопостачання та централізованого водовідведення разом з усією технічною документацією на ці мережі і споруди балансовою вартістю 4 946 223,9 грн.

Термін виконання цього рішення був надоперативний - один день - 31.12.2021 року.

Відповідальні за його виконання - директор ЛМКП “Львівводоканал“ і директор КП “Винниківське“.

Про те, чи встигли керівники виконати це рішення, повідомлень поки що немає ані на сайті ЛКП "Львівводоканал", ані на його сторінці у Фейсбуці.

dailylviv.com

До теми

15:58 28 січня 2022 р.

Акумулятори для домашніх сонячних систем: як працюють та навіщо потрібні?

Якщо на вашому даху встановлені сонячні батареї, є очевидна перевага зберігання невикористаної електроенергії в спеціальному акумуляторі, і подальшого її використання вночі або в похмурі дні. Як працюють ці акумулятори, і що потрібно знати перед покупкою?

Рубрика: Економіка

13:59 28 січня 2022 р.

В одному з районів Львова облаштують льодову ковзанку з ярмарком

На вулиці Науковій (біля ТЦ «ВАМ») облаштують сезонну ковзанку та невеликий ярмарок. Відповідне рішення погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Рубрика: Економіка

13:00 28 січня 2022 р.

У Львові серед лікувальних установ збудують готель заввишки 55 метрів

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 28 січня, дозволив збудувати 55-метровий готель в зоні лікувальних закладів. Перед прийняттям цього рішення об’єкт вирішили перейменувати на «реабілітаційний центр з готельними номерами», оскільки готелі для цієї зони не передбачені.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу