У Рудне питну воду привозять, а до 2025 року її подадуть зі Львова централізовано

09:14 9 липня 2021 р.

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про затвердження Програми забезпечення мешканців смт.Рудне питною водою і послугами централізованого водопостачання та водовідведення на 2021-2025 роки».

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«З метою забезпечення мешканців смт. Рудне питною водою і послугами централізованого водопостачання та водовідведення пропонуємо затвердити Програму забезпечення мешканців смт. Рудне питною водою і послугами централізованого водопостачання та водовідведення на 2021-2025 роки. 

Зараз населення та бюджетні установи селища забезпечуються привозною питною водою за рахунок міського бюджету Львова», - пояснив Іван Матківський, в.о. начальника управління інженерного господарства ЛМР.

Видатки на реалізацію Програми проводитимуть у межах коштів, передбачених у бюджеті Львівської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

 

 

 

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу