У Рудному на Львівщині досі немає питної води у водогоні

19:18 9 червня 2020 р.

Фото до новини

Централізована вода, яка виготовляється і подається КП «Теребля, придатна лише для господарсько-побутових цілей, - Держпродспоживслужба.

Станом на п'яте червня  згідно з наданими територіальними управліннями інформаціями щодо об’єктів водопостачання у 75% випадках пропозиції, що скеровувались від Держпродспоживслужби, були виконані,  у 25% – на стадії виконання (не настали терміни).

Далі є відхилення якості води за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками з централізованого водозабору КП «Теребля» (смт. Рудне). У зв’язку з цим Львівським міським управлінням на адресу КП «Теребля» скеровано вимогу про постачання води населенню та об’єктам у смт.Рудне, яка виготовляється і подається КП «Теребля», лише для господарсько-побутових цілей та неможливість використання її для питних потреб і приготування їжі. На КП «Теребля» накладено штраф - 33 378 грн.

Після цього селищним головою смт. Рудне укладено угоду  з ФОП Гарасимчук А.Р. для централізованого довозу питної води спеціалізованим автотранспортом. 

Територіальні органи Держпродспоживслужби у Львівській області за період з 30.05 по 08.06.2020 року здійснили 204 заходів нагляду (контролю). За результатами перевірок порушення виявлено на 63 об’єктах. До порушників застосовувались заходи реагування: надано 63 пропозицій, у 19 випадках виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, а у 9 - органи Національної поліції.

За цей період перевірено:

– 48 агропродовольчих ринків. За результатами виявлених незначних порушень на 17-ти ринках складені акти з  пропозиціями щодо усунення недоліків. Порушення недотримання протиепідемічних вимог були виявлені на ринках ТзОВ «Привокзальний», ТзОВ «Добробут», ТзОВ «Біля універмагу», ТзОВ «Тополя-1», ТзОВ «Шувар» м. Львова; на ринках мм. Борислав, Самбір, Червоноград, Стрий; у Старосамбірському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Бродівському районах. Недоліки на ринках усунуті в ході перевірок. Про виявлення вуличної торгівлі на ринках м. Борислав, м. Стрий, м. Самбір, та в Жовківському районі були поінформовані органи місцевої влади та Нацполіції - з метою її усунення.

– 48 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення виявлено на 18 об’єктах. Надано 18 пропозицій;

– 44 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, порушення виявлено на 19 об’єктах. Надано 19 приписів (пропозицій);

– 20 закладів громадського харчування, порушення виявлено на 7 об’єктах. Надано 7  пропозицій;

– 37 перукарень та салонів краси, на 19 об’єктах виявлені порушення, надано 19 пропозицій, у 4 випадках виявлених порушень інформувались органи місцевої влади (Моршинська міська рада та Дрогобицька міська рада)

У пунктах пропуску через державний кордон за період з 30.05. по 08.06. проведено огляд 3583 транспортних засобів, оглянуто членів екіпажів, пасажирів – 17 745 осіб.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба у Львівській області

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів