«Львівводоканал» прокладає нову ділянку магістрального водопроводу

20:35 16 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Ремонтні бригади «Львівводоканалу» ще не завершив заміну однієї з аварійних ділянок магістрального водопроводу «Винники-Довга».

Про це повідомили у вівторок, 16 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи розпочалися сьогодні зранку і триватимуть до повного завершення та відновлення стабільного водопостачання у Винники, Чишки й частини вулиць Личаківського і Сихівського районів Львова».

Речник «Львівводоканалу» Уляна Горбата зазначила: «Заміна водопроводу «Винники-Довга» –надзвичайно важливі роботи, оскільки цей водопровід давно вичерпав свій термін експлуатації і перебуває в критичному стані. На трубопроводі часто трапляються аварії і «Львівводоканал» змушений частинами міняти найбільш критичні ділянки цього водопроводу. За минулий рік на цьому водопроводі трапилося до 300 аварій. Фактично кожного дня трапляються витоки води, до ліквідації яких були задіяні бригади нашого підприємства».

«Ділянка водопроводу має довжину 14 кілометрів. На повну заміну водопроводу потрібні сотні мільйонів гривень. Наразі такого фінансування немає, тому заміна проводиться частинами. Роботи, які проводяться сьогодні, проводяться за власний кошт «Львівводоканалу». На наступний тиждень плануємо проводити роботи із заміни іншої ділянки цього водопроводу. До фінансування робіт залучаються кошти і з міського бюджету Львова», – поінформувала також речник «Львівводоканалу»

Заступник головного інженера ЛМКП «Львівводоканал» з водопостачання Володимир Паньків розповів: «водопровід «Винники-Довга» експлуатується з 1985 року. Сьогодні проводиться заміна 60 метрів погонних цього водопроводу. Роботи проводитимемо до того часу, поки повністю їх не завершимо і не відновимо нормальне водопостачання. Згідно з технологічними нормами, після завершення зварювальних робіт буде проведена дезінфекція і промивка водопроводу, а відтак - введення його в експлуатацію».

«У зв'язку з плановими роботами, пов’язаними з заміною аварійної ділянки трубопроводу на магістральному водогоні «Винники-Довга», від сьогодні, 16 квітня, до восьмої години 17 квітня припинено подачу води у Винники, Чишк й в Личаківський район, обмежений вулицями Шафарика, Вашингтона, Пасічною, Лисинецькою, Китайською, Медової Печери, а в Сихівський район, обмежений вулицями Дунайською, Дністерською, Раковського, Липова Алея, Зеленою, Керченською й прилеглими до них вулиці подача води здійснюєтьсяся з пониженим тиском. Стабільне водопостачання очікується 17 квітня після 18.00», – поінформували також у ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів