Українського газу всім не вистачить: підприємства на Львівщині готують до ринкових цін

14:43 16 вересня 2022 р.

Фото до новини

Львівська область за останні місяці демонструє незначний, але позитивний баланс в частинах споживання і видобутку газу. Та це не вирішить проблему в масштабах держави.

Про це вчора, 15 вересня, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на нараді з представниками компаній, що входять до західноукраїнського офісу ЄБА, пише Dailylviv.com.

Перший заступник очільника Львівської ОВА Андрій Годик зазначив, що цей опалювальний період буде найскладнішим за всі роки, насамперед і для підприємств. Адже опалення напряму залежать від ринкових умов та цінових орієнтирів, які спрямовані на європейські енергетичні акції. 

«Ми розуміємо, що енергетичне постачання – тема своєрідного шантажу, ми це бачили ще 24 лютого. Зараз воно особливо загострилось і є певний дефіцит. Як наслідок,  формується ціна, яка суттєво впливає на українське ціноутворення для споживачів. 

Держава, в межах українського ресурсу, забезпечить постачанням соціально-вразливі категорії населення: домівки наших громадян, бюджетні установи, школи, садочки тощо. На жаль, не можемо забезпечити газом українського видобутку все, що потрібно», – наголосив Андрій Годик.

За словами Максима Козицького, певний сегмент економіки взяв тимчасову паузу через низку причин, пов’язаних з логістикою, валютними обмеженнями тощо. Тому, з постачанням опалення будуть проблеми.

«Наша область за останні місяці демонструє незначний, але позитивний баланс в частинах споживання і видобутку. Та це не вирішить проблему в масштабах держави. 

Тому ми розуміємо, що будуть певні режими економії, бізнесу, доведеться пристосовуватись до ринкових цін», — повідомив Максим Козицький.

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

Садовий робить подвірні обходи: перевіряє готовність до зими

Піч - за 4 години: у Садового показали, як облаштувати пункт обігріву в укриттях (відео)

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини