У Львові визначили фірму, яка за 1,84 млн грн охоронятиме чотири львівські кладовища: які саме

11:20 16 лютого 2022 р.

Фото до новини

Львівське комунальне підприємство «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» уклало угоду з львівською фірмою «Центральне медіа» за послуги з охорони кладовищ Львова на 1,84 млн грн.

Про це інформують Наші гроші. Львів, Dailylviv.com.

За охорону позмагались три фірми з однаковими плямами на документах та партнерськими зв’язками. До того ж, переможець пов’язаний з фірмою «Кодекс-Безпеки», яка вже була розігрувала торги комбінату.

Згідно з договором, «Центральне медіа» здійснюватиме патрулювання до кінця 2022 року на території «Виробничо-реставраційного комбінату обрядових послуг» та чотирьох кладовищах: Сихівському, Янівському, Голосківському та кладовищі в Рясне.

Фірми для тендеру

У тендері за послуги з охорони кладовищ Львова позмагались три фірми: ТОВ «СГ Капітал Груп», ТОВ «Ґолден Експрес» та ТОВ «Центральне медіа», яке й отримало перемогу.

До участі у торгах конкуренти завантажили документи з однаковими дефектами друку чи сканування (плямами), що може вказувати на спільне використання техніки. До того ж, деякі документи були створені в однаковій програмі.

На усіх етапах торгів фірма «Ґолден Експрес» не змінювала свою ціну, яка була найдорожчою – 1,84 млн грн. Щоправда, пропозицію товариства і так би відхили, оскільки вона не завантажила усіх потрібних документів. Компанію створили у  березні 2021 року, і за даними Clarity Project в торгах вона бере участь вперше.

Інший конкурент без досвіду – фірма «СГ Капітал Груп», яка запропонувала найнижчу ціну розміром 1,83 млн грн. Її пропозицію відхилили, оскільки не було завантажено, зокрема, довідку про аналогічний досвід. Хоча «СГ Капітал Груп» має реєстрацію в Сумах, але належить львів’янці Тетяні Лукашенко. Окрім цієї фірми вона є співвласницею «Гас-Груп».

Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», у червні минулого року фірма «Гас-Груп» конкурувала за послуги з охорони кладовищ Львова з товариством «Кодекс Безпеки». Тоді ми помітили, що конкуренти завантажили документи з однаковими дефектами друку.

Цікаво, що «Центральне медіа», яке тепер отримало перемогу в тендері з охорони кладовищ, вказало співвиконавцем саме «Кодекс Безпеки». Перелік працівників «Центральне медіа» частково співпадає із працівниками «Кодекс Безпеки» на минулорічному тендері.

Про переможця

Переможець «Центральне медіа» зареєстроване п’ять років тому, це перша перемога товариства у відкритих торгах. Компанія належить львів’янину Євгенію Гарабачу, який від коментарів відмовився. Загалом до цієї угоди «Центральне медіа» отримувало чотири замовлення від бюджетників на суми від 7 до 50 тис. грн.

У Львові зросли тарифи на ритуальні послуги

У Львові майже вдвічі збільшилась кількість поховань, - ЛМР

Придбання 2-х багаторівневих кремаційних печей сесія не погодила

У Львові померлих хоронитимуть у Брюховицькому лісі, який вирубають на площі 10 га

У Львові розширять цвинтар за рахунок лісового природно-заповідного фонду

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів