У Львові майже вдвічі збільшилась кількість поховань, - ЛМР

17:42 6 квітня 2021 р.

Кількість поховань на кладовищах Львова з початку року суттєво збільшилась, порівнянно із аналогічним періодом 2020 року. Зокрема, за інформацією ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядовий послуг», у місті значно зросла кількість поховань померлих через пневмонію.

Якщо минулого року у період із січня по березень було поховано 15 людей, що померли від пневмонії, то цього року ця кількість зросла до 70. Також на львівських кладовищах з початку року вже поховано 166 людей, що померли через коронавірусу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Станом на сьогоднішні збільшується кількість захворювань на COVID-19. Відтак, збільшується кількість і поховань, у зв’язку із тим, що люди вмирають від коронавірусу. Ми маємо на сьогодні цифри, які вражають у негативному сенсі, тому що кількість поховань у нас значно збільшилась і від пневмонії, і від COVID-19, і загальна кількість поховань є набагато більшою.

Я б хотіла сказати, що якщо ми у 2020 році за день ховали 18-22 людей, то тепер, починаючи від грудня, січня, лютого, березня, ми ховаємо по 30-35 людей. Але треба також зважити, що, я думаю, кількість свідоцтв про поховання є більшою, тому що людей також ховають і в селах, які є біля міста Львова. Тому це є тільки статистика поховань, яка є в місті. Але навіть вона є невтішною.

Якщо порівнювати перший квартал минулого року і цього, то кількість поховань у нас збільшилась на 266 людей. Тобто ми поховали більше людей, ніж у 2020 році.

Наступне – поховання померлих від пневмонії, у порівнянні із минулим роком, збільшилось на 55 людей: було 15 осіб у першому кварталі 2020 року, натомість у 2021 році – 70. До того ж, хворих на COVID-19 у 2021 році є похованих 166 людей, а у 2020 році за перший квартал не було жодної людини, яку ми ховали, яка померла від коронавірусу», - зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу