"Наші гроші.Львів" не мають проблеми "власник-журналіст" - Наталія Онисько

12:10 26 листопада 2013 р.

Тому що журналісти, які роблять сайт, є його співредакторами і співвласниками.

"Наше медіа «Наші гроші.Львів» не є типовим прикладом для з’ясування стосунків між власником ЗМІ та журналістами. Ми є незалежним маленьким медіа і нас зовсім нещодавно почали сприймати, як ЗМІ. Але за рік роботи, ми вважаємо, що це успіх," - сказала на засіданні Львівського прес-клубу на тему:«Якість регіональної журналістики: недостатня кваліфікація, зухвале нехтування стандартами чи виконання волі власників ЗМІ?» Наталія Онисько, співредактор сайту «Наші гроші».

"У нас немає такої проблеми – власник чи журналіст. Бо ми, насамперед, – журналісти. Ми пишемо те, що є нам цікаво. Й думаємо, що це буде цікаво іншим в нашій вузькій ніші. Ми пишемо про гроші і все, що з цим пов’язано",- розповіла Наталія Онисько.

"Коли медіа є бізнесом – це найкраще. Бо тоді припиняє впливати воля власника. Коли ЗМІ почнуть продавати новини, тоді не виникатиме проблема “власник – журналісти». Тоді будуть боротися за якість текстів, щоб їх краще продати, та за якість журналістів зокрема",- наголосила Наталія Онисько.


Відео:

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу