У Давидові відкрили басейн

15:58 20 грудня 2021 р.

Сьогодні у селі Давидів Львівського району після трирічної реконструкції відкрили басейн дитячої юнацької спортивної школи «Тризуб плюс». Ремонтні роботи профінансували за кошти субвенції з державного бюджету у межах президентської програми «Велике Будівництво», обласного та місцевого бюджетів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, з обласного бюджету на реконструкцію басейну скерували 5,5 млн грн, а плаванням тут зможуть займатися понад півторисотні учнів.

«Реалізація проекту створить умови для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ , а також дасть можливість проводити спортивні змагання з водних видів спорту місцевого, районного, обласного, державного рівнів. Діти мають зростати не тільки освіченими, а й фізично здоровими!

Я дякую всім, хто долучився до робіт з реконструкції та облаштування басейну: і колегам, і місцевій владі, і всім вам, хто чесно сплачує податки, бо за всіма словами про бюджет криється ваша щоденна праця. Плавання не просто так вважається одним з найкорисніших видів активності і дозвілля. Його користь для  здоров'я доведена і досвідом людства, і величезною кількістю сучасних наукових досліджень. У часі пандемії можливість займатися плаванням є справді важлива. Тому ще раз вітаю – вона у вас є», - сказав Максим Козицький.

Зараз на об'єкті тривають завершальні роботи – влаштування плитки, та облаштування великої чаші. Повноцінне введеня в експлуатацію заплановано на березень 2022 року.

Упродовж 2018-2020 років провели загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, улаштовано дах, стіни та перегородки. Окрім того, у межах реконструкції виконали:

    фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи;
    заміна віконних та дверних блоків;
    улаштування покрівлі;
    підведення інженерних мереж;
    реконструкцію двох басейнів: навчально-тренувальний для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення, пропускною здатністю – 24 люд./год (25х8,5 м), а також басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку, пропускною здатністю 14 дітей/год (10х6 м)
    закупівлю та монтаж обладнання;
    благоустрій території.

Вартість реконструкції склала 26,9 млн грн, з яких – 15,6 млн грн скерували з державного бюджету, 5,5 млн грн –з обласного бюджету, 5,8 млн – з бюджету громади. Ремонтні роботи виконала підрядна організація ПП «КФ ГРУП».

Довідково:

Басейн ДЮСШ «Тризуб плюс» збудували у 1989 році. Довгий час басейн перебував у  незадовільному технічному стані, комунікації будівлі застаріли та не могли експлуатуватися без проведення реконструкції.

У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят

Школу-довгобуд у Стрийському районі, яку будували понад 30 років, завершать за 2,5 місяці

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу