ЛМР припинить фінансування трьох ДЮСШ

17:20 27 лютого 2018 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

У ЛМР запевнили: «Ефективні тренери ДЮСШ будуть і надалі працювати з дітьми, але будуть переведені до інших структур».

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради повідомили сьогодні, 27 лютого: «Із 1 березня Львівська міська рада припиняє фінансування дитячо-юнацької школи «Енергія». Таке рішення ухвалили під час засідання комісії культури, молодіжної політики і спорту у відповідь на звернення управління молоді та спорту ЛМР».

Заступник начальника управління молоді та спорту, начальник відділу фізичної культури та спорту Оксана Пилипів пояснила: «У межах реформування ДЮСШ, було проведено моніторинг роботи шкіл і в деяких з них виявлено деякі проблеми. Дитячо-спортивна школа «Енергія» була у підпорядкуванні «Львівобленерго». Наприкінці грудня засновник звернувся з листом про ліквідацію школи, проте потім листа відкликали, тож школа продовжувала існувати. Відповідно, рішенням комісії було вирішено січень-лютий ще надавати фінансову підтримку, але провести аналітику ефективності роботи. Коли ми провели кілька перевірок у відповідності до офіційного розкладу занять, то виявили, що з п’яти локацій лише в одному місці проводилось тренуванням… вчителем фізкультури».

А голова комісії Віталій Свіщов запевнив: «Унаслідок переформатування ДЮСШ Львова вдасться зекономити близько трьох-чотирьох мільйонів гривень, які спрямують на інші важливі спортивні програми. Управління молоді і спорту проводить планову перевірку спортивних шкіл Львова, які фінансуються з міського бюджету. В результаті виявлено низку недоліків, які треба усунути. Зокрема, це стосується ДЮСШ «Енергія».

Депутат також розповів: «Із 1 березня міська рада припинить фінансування ще двох дитячо-юнацьких шкіл – «Фаворит» та «Спартак» – у зв’язку з тим, що вони не виявили бажання перейти у комунальну власність міста. Діючі, ефективні тренери ДЮСШ будуть і надалі працювати з дітьми, але будуть переведені до інших структур. Позаяк фізична культура та спорт для дітей дуже важлива, і приємно, що місто дбає про це».

dailylviv.com

До теми

09:25 20 вересня 2020 р.

Вперше зійшло сонце у Львові і над стадіоном Україна

Пісдя двох турів у друuій лізі чемпіонату України з футболу львівські "Карпати" посідають четверте місце з трьома очками: одна перемога, одна поразка, однакова кількість забитих і пропущених м'ячів 4-4.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу