Велике будівництво на Львівщині: будуть нові школи та дитсадки

13:18 11 серпня 2021 р.

Стан шкіл та дитячих садків у селах завжди був проблемою в Україні. Дуже часто навчального закладу в населеному пункті або нема взагалі, або він збудований ще в радянський період і потребує капітального ремонту. Тому одним із основних напрямів програми Президента «Велике будівництво» стали будівництво та реконструкція цих закладів.

Про це Dailylviv.com поінформували у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Торік завдяки «Великому будівництву» на Львівщині побудовано та реконструйовано 5 дитячих садочків та 5 шкіл.

«Я цілком погоджуюся з тим, що інвестиції в освіту наших дітей - це інвестиції в майбутній розвиток нашої держави. Незалежно від того, де розташований навчальний заклад: у великому місті, чи у віддаленому селі, мають бути забезпечені безпечні та комфортні умови для дітей і працівників. Завдяки програмі “Велике будівництво” нарешті вдалося розморозити будівництво шкіл та дитячих садків на Львівщині», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький

Школа в селі Дубаневичі Львівського району – один із прикладів ефективності проєкту. Новий навчальний корпус почали будувати ще у 2016 році, але через брак грошей будівництво заморозили. У 2019 році в межах програми «Велике будівництво» роботи були відновлені. І він відчинив свої двері для школярів 20 жовтня 2020 року.

Директор школи Віталій Маковецький розповідає: «Раніше приміщення школи складалося з трьох корпусів, основний з яких був збудований ще у 1962 році господарським способом на цегляному просілому напівзруйнованому фундаменті. Згодом він почав руйнуватися, на стінах з'явився грибок. Окрім того, в приміщенні було мало класів, тому учні були змушені вчитися у дві зміни. Тож будівництво школи було гострою необхідністю, адже першочергово слід дбати про безпеку дітей. Радію, що зведення будівлі встигли завершити до настання холодів. Вже майже рік 84 учні ходять до школи з великим задоволенням».

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу