Школу-довгобуд у Стрийському районі, яку будували понад 30 років, завершать за 2,5 місяці

10:39 10 жовтня 2021 р.

Фото до новини

У 2021 році планують завершити ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт. Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

У Гніздичівській територіальній громаді сьогодні мешкає майже 7,5 тисяч населення, з яких 985 - діти шкільного віку, 380 – дошкільного. Шкільні заклади, які працюють в громаді, забезпечують потребу у здобутті загальної середньої освіти лише для 680 дітей.

Однак навіть у них відсутні належні умови для повноцінного навчання. У Гніздичівській ЗОШ I-III ступенів діти навчаються у дві зміни в трьох приміщеннях, одне з яких побудоване у 1820 році. У школі немає спортивного та актового залів,  сучасного харчоблоку. Через двозмінне навчання важко організувати роботу гуртків.

Ці обставини стали передумовою будівництва нової школи на 423 учнівських місця, яке розпочато ще у 1989 році та триває уже понад 30 років.

Загальна вартість будівництва складає понад 69,8 млн грн, залишкова кошторисна вартість станом на 01.01.2021 – 51,7 млн грн.

«Цьогоріч в межах програми Президента України «Велике будівництво» нам спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, народними депутатами вдалось залучити з державного бюджету на будівництво школи 46,9 млн грн, ще 4,8 млн грн – з бюджету Гніздичівської територіальної громади. Завдяки акумулюванню суттєвого фінансового ресурсу є всі передумови для того, щоб ще один довгобуд завершити у поточному році»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Щоденно на об’єкті виконують роботи 45-50 працівників підрядної організації ТОВ «Золочівагробуд». За поточний рік підведено інженерні мережі, проводяться внутрішні оздоблювальні та фасадні роботи, встановлення пожежних резервуарів, благоустрій території з влаштуванням стадіону, мощення бруківкою.

Нагадаємо, що також триває будівництво загальноосвітнього навчального закладу у селі Братковичі. Тут після його завершення зможуть навчатися 180 учнів. Ремонтні роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

751 школа на Львівщині має свій сайт, але більшість активніші у соцмережах

Велике будівництво на Львівщині: будуть нові школи та дитсадки

Школу-довгобуд у гірській Либохорі добудують наступного року. Витрачено вже 33 млн грн

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів