ТМ Кулиничі відкриє на Львівщині 200 точок з продажу 400 видів випічки і хліба

11:58 27 серпня 2022 р.

Фото до новини

У Львівській області на початку 2023 року запустять Львівський хлібопекарський комплекс, який учора розпочали будувати в Оброшиному.

Символічну капсулу з хартією та наріжний камінь для будівництва нового підприємства освятили та заклали в селі Оброшине біля Львова. 

Про це інформує пресслужба Львівської обласної ради, пише Dailylviv.com.

Загальний бюджет проєкту 20 млн євро, а працюватимуть тут щонайменше 3 000 фахівців різного рівня. 500 із них переїдуть із Харкова, де розміщені основні потужності інвестора. Ним є ТОВ "Кулиничі" - один із найбільших постачальників хлібобулочних та кондитерських виробів, заморожених напівфабрикатів із дріжджового листкового тіста у східному і центральному регіонах України.

Наразі компанія складається з 10 спеціалізованих хлібопекарських комплексів у Харківській, Київській та Полтавській областях. Разом вони виробляють 650 тонн хлібобулочних виробів у добу. Новий комплекс на Львівщині матиме 8 виробничих ліній та продуктивність - 150 тонн в добу. Для цього використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Продукцію постачатимуть в межах всієї України та на експорт. Обладнання сюди привезуть зі Словенії, Німеччини та Австрії. А підрядниками-будівничими запросили львівські компанії. І підготовчі роботи тут уже розгорнули наповну.

Менеджери підприємства вже планують відкрити близько 200 точок реалізації випічки та хліба з цілодобовим обслуговуванням в різних районах нашої області. Сьогодні, окрім власної продукції, якої у підприємства понад 400 найменувань, гостям  представили частину власного автопарку.

«Відновлювати економіку України маємо починати не після війни, а вже під час неї. Тому дуже важливо для наших громад  конкурувати між собою за залучення інвесторів, бо це означає розвиток. У цьому справжня суть реформи децентралізації. І саме зараз, у цих складних умовах бачимо, що вона працює. Надзвичайно важливо для області та країни - втримати у країні власні внутрішні інвестиції, бо саме вони здатні стабілізувати економіку. Тому сподіваюся, що цей завод стане добрим поштовхом для розвитку Оброшинської громади та цілої хлібопекарської галузі в нашій області. Для нашої головної перемоги маємо будувати економічно міцний тил», - каже заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод

Також присутнім на урочистому закладанні каменю був голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький

Нагадаємо, зі східних та південний областей України, де триває воєнна агресія Росії, на Львівщину релокувалися 203 підприємства різних галузей.

Екснардеп з Харкова почав будівництво хлібопекарського комплексу під Львовом

Релоковане підприємство розпочинає у Львівському районі будівництво хлібзаводу, де працюватиме 1 тис осіб

Європейські споживачі почали замовляти меблі за індивідуальними проєктами у Львові

Майже 700 підприємств змінили локацію через війну: куди найчастіше переїжджають

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини