Біля Львова на 8 га починають будівництво складів для е-комерції

17:31 12 липня 2021 р.

Фото до новини

Цього тижня у селі Пасіки-Зубрицькі Давидівської ОТГ закладуть перші іменні цеглини у будівництво логістичного центру - PORT Lviv Logistic Center. І публічно презентують цей проект.

Логістичний хаб, який збудують у селі Пасіки-Зубрицькі, матиме загальну площу території 8,08 га. Площа складських, адміністративних і торгових приміщень становитиме близько 42 тисяч квадратних метрів. Тут буде створено близько 1000 нових робочих місць. Здати об’єкт в експлуатацію планують до кінця 2022 року. Сума інвестицій складатиме сотні мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Склади завжди вважалися найстійкішим сегментом нерухомості в кризові часи, і пандемія не стала винятком, вважає керуючий власник компанії з управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук, один з інвесторів будівництва. Ця компанія займається будівництвом та управлінням комерційною нерухомістю у Львові, Києві, Дніпрі та інших містах.

Унаслідок карантину, який сприяв динамічному розвитку e-commerce і логістичних компаній, обсяг нової пропозиції складів в Україні цьогоріч становитиме понад 360 тис. кв. м. Близько 200 тис. кв. м або 55% всіх складських площ планується ввести у Львові і Львівській області. 

Серед нових об'єктів - складські приміщення «Львівсільмаш», Protec і Galileo Logistic, а також інноваційний логістичний комплекс PORT Lviv Logistic Center. 

Для порівняння, у Києві в поточному році готується до введення трохи більше як 70 тис. кв. м. 

Девелопмент переважної більшості нових складів на Львівщині також планується під поштові та логістичні компанії. У тренді так зване «поштове будівництво»: за різними оцінками, товарообіг електронної комерції збільшився майже вдвічі.

Серед інших інвесторів будівництва - компанія «Регно Італія Уа», яка займається постачанням і продажем в Україні елітного європейського алкоголю, сирів та інших харчів.

У лютому 2021 року Zaxid.net писав про те, що індустріально-логістичний комплекс мають намір побудувати на ділянці площею 8,07 га у Пасіках-Зубрицьких, яка розташована між АЗС Shell і Центром легеневого здоров’я. Цю земельну ділянку у Давидівської ОТГ, куди входять Пасіки-Зубрицькі, вже два роки орендує львівське підприємство «Регно Девелопмент», що є наближеним до «Регно Італія Уа». 

Ще раніше на цій ділянці планували збудувати завод з розливу імпортованих алкогольних напоїв, проте упродовж року жодних робіт на ділянці не велося. Тоді ж якісь невідомі виставили земельну ділянку на продаж за 1,35 млн доларів США, але після скандалу зняли з продажу. У той час співвласник «Регно» Сергій Ткаченко говорив, що у них виникли проблеми із дозволами через охоронну зону навколо Центру легеневого здоров’я. Тоді ж, за його словами, компанія почала розробляти проект логістичного комплексу з виробничими приміщеннями, у який закладуть перші цеглини 15 липня. 

Приватні інвестори обіцяють створити сучасний хаб з виробництвами, офісами і розвагами.

У Львові та ще шести містах Укрзалізниця продає непрофільні об'єкти

Електрон збудує багатоповерхівку заввишки 24,5 метра в історичному ареалі Львова: суд дозволив

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів