У Львові та ще шести містах Укрзалізниця продає непрофільні об'єкти

16:35 12 липня 2021 р.

Укрзалізниця розпочинає продаж непрофільних активів. Перші 22 об’єкти вже сьогодні будуть виставленні на аукціони в електронній системі Prozorro.Продажі. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Про це інформує Укрзалізниця, пише DailyLviv.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця виставить на продаж 11 будівель та 11 нежитлових приміщень, що розташовані в містах Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Синельникове, Сміла та Чоп. «Загальна стартова ціна об’єктів становить близько 42 млн грн, але ми впевнені, що вона суттєво зросте за рахунок конкуренції в ході торгів. Усі об’єкти, запропоновані до продажу, знаходяться в привабливих для ведення бізнесу місцях, потенційні покупці зможуть особисто їх переглянути. Ми забезпечимо безперешкодний доступ до них. Тож запрошуємо всіх охочих до участі в аукціонах», — розповів Іван Юрик.

Крім отримання прибутку, Укрзалізниця планує вивчити попит на такі об’єкти та зрозуміти реальну зацікавленість покупців для використання досвіду в подальших продажах. «Також завдяки реалізації непрофільних об’єктів, які роками не використовуються компанією, буде покращено благоустрій території за рахунок їх відновлення новими власниками, а Укрзалізниця не витрачатиме коштів на їх утримання», — резюмував Іван Юрик.

Нагадаємо, в Укрзалізниці працює постійно діюча комісія, яка визначає перелік непрофільних активів. До переліку зазначених активів включаються об’єкти, які компанії не використовує у своїй безпосередній діяльності з організації перевезень пасажирів та вантажів.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу