Розкоркувати кільцеву дорогу Львова: на об’їзній реконструюють шляхопровід

10:42 17 листопада 2021 р.

Фото до новини

У межах програми Велике Будівництво тривають роботи із реконструкції шляхопроводу через залізницю між населеними пунктами Рудно та Зимна Вода на км 4+014. Цей проєкт розширить найбільш завантажену дорогу Львівщини - Західний обхід міста Львова.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області, закоркованість кільцевої дороги міста Львова – це проблема не лише мешканців, а й гостей Львівщини. У «час пік» на цій дорозі в заторах можна простояти чимало часу. А це, своєю чергою, сприяє зниженню безпеки дорожнього руху, відпрацьовані гази автотранспорту суттєво впливають на екологію регіону, а про комфорт взагалі не варто говорити. Відповідно до цього, ухвалили рішення розпочати роботи для розширення цього маршруту. Відтак, вже зараз спостерігаються активні ремонтно-будівельні роботи на шляхопроводі через залізницю на 4 км дороги Західний обхід міста Львова.

Шляхопровід перебуває в п’ятому експлуатаційному стані. Для безпечного користування ним попередньо провели роботи для підсилення балок. Такі заходи дозволять зберегти споруду у працездатному стані на час проведення робіт із реконструкції. Уже облаштували під’їзні дороги з обох сторін та збудували будівельний майданчик. Зараз проводять земляні роботи, розпочали роботи із влаштування буронабивних паль та переносять комунікації газопроводу та ліній електропередачі. Новозбудований шляхопровід відповідатиме параметрам І-Б категорії дороги і матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення та заходи з безпеки дорожнього руху.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Добудовують альтернативу кільцевій дорозі Львова для транзитного транспорту

Початок будівництва на Північній об’їзній Львова: користувачів ділянок просять зібрати урожай і не садити новий

На автодорозі «Західний обхід міста Львова» зіткнулися одразу три автомобілі

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів