Львівська міськрада винна компанії «Онур» 103,6 млн. гривень

15:30 19 квітня 2018 р.


Фото: glavcom.ua

На пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про затвердження договору поруки» між ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» та ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Про це повідомили в четвер, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Сьогодні сесія Львівської міської ради 39 голосами прийняла ухвалу «Про затвердження договору поруки». Згідно з ухвалою, договір поруки укладається між ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» та ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» за виконання управлінням капітального будівництва Львівської міської ради обов’язку сплатити товариству з обмеженою відповідальністю «Онур конструкціон інтернешнл» кошти у сумі 103 680 438 (сто три мільйони шістсот вісімдесят тисяч чотириста тридцять вісім) гривень 44 копійок».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич доповіла на пленарному засіданні сесії: «Цей проект рішення є підготовлений юридичним департаментом у зв’язку з потребою врегулювання складної конфліктної ситуації, яка склалася стосовно виконання містом своїх зобов’язань за певними договорами підряду. Нагадую, що Львівська міська рада станом на сьогодні винна компанії «Онур» близько 103 мільйонів гривень. В результаті доволі складних переговорів ми дійшли домовленості, що «Агенція ресурсів», яка на праві повного господарського відання володіє правами на об’єкт, виступить поручителем за сплату заборгованості управління капітального будівництва перед компанією «Онур».

Гелена Пайонкевич також зазначила: «Ми виносимо на затвердження цей договір. Він є погоджений на всіх депутатських комісіях. Про всі наступні дії ми будемо інформувати як сесію міської ради, так і профільні депутатські комісії».

Директор юридичного департаменту ЛМР нагадала: «Мова йде про реконструкцію вулиць до ЄВРО 2012 компанією «Онур» у 2012 році. Тривали ряд судових засідань, оскільки спливав строк позовної давності, УКБ і компанія «Онур» підписала мирову угоду, і станом на сьогодні ця сума є зафіксована. До честі цієї компанії, мушу наголосити, що представник компанії не звертався до суду ані щодо стягнення пені, ані щодо відшкодування інфляційних збитків. Тобто сума на сьогодні є зафіксована і залишилась незмінною».

Міський голова Львова Андрій Садовий доповнив: «Сума є зафіксована. Це є сума, яка є як борг перед містом Агенції, яка займалась підготовкою до чемпіонату 2012. Має бути політична воля, щоб ці кошти містові віддати. Поки що її нема, але вона може з’явитись за місяць, за два, за три, при формуванні бюджету на наступний рік. Тому я оптиміст. Бо борг є, і ми його все одно отримаємо рано чи пізно. Компанія «Онур» погодилась на дуже непростий варіант, який для неї, я б сказав, є навіть обтяжливий. Тому що перерахуйте цей борг у розрахунку вісім гривень за долар і зараз. Перерахуйте це. Яка мала би бути сума. Тому для міста це є насправді дуже вигідна угода».

dailylviv.com

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу