На Львівщині почали встановлювати бункерні сховища: як захищатимуть

14:36 7 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Уперше модульні захисні сховища встановлюють у Великомостівській громаді. Напередодні їх оглянув начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У селі Купичволя на території дитячого садка встановили таку модульну конструкцію,  адже садок не мав свого укриття. Модульний бункер облаштували дитячими меблями та запасом питної води. Саме сховище розраховане на 25 місць.

Таку ж конструкцію встановлюють на території школи у селі Бутини. Сьогодні там укріплюють споруди, зокрема насипають ґрунт, облаштовують вхід до укриття та встановлюють вхідні двері. Це сховище розраховане на одночасне розміщення 100 осіб.

Вартість модульного бункера складає понад 200 тисяч гривень. Кошти надали з місцевого бюджету Великомостівської територіальної громади.

«Такі модульні бункери чудова альтернатива, щоб забезпечити в найкоротші терміни захисними укриттями будь-які заклади чи установи, що не мають своїх сховищ або потребують додаткового облаштування для захисту. Встановлюються та виготовляються вони дуже швидко – до 3 днів», - Андрій Дяченко.

Довідка

Розробили таку технологію компанія «Індустрія ЛВ» та «Хоббіт Хаус», що на Львівщині. Їх основа виготовляється з бетону марок Б35-Б40 (такий бетон використовують для будівництва бункерів). Конструкцію заглиблюють під землю на 1 метр і роблять насип висотою 2,1 метра, укритий травою.

Бетонні конструкції складаються з трьох частин, всередину можна провести всі комунікації. Також модулі можна з‘єднувати один з одним, що забезпечить ще більше додаткових місць в разі небезпеки.

Такі споруди передбачені для захисту від ударної хвилі та уламків боєприпасів.

Укриття-бункери під Львовом: хто купує і за скільки

Документи і тривожні рюкзаки повинні бути напоготові,- Козицький звернувся до мешканців Львівщини (відео)

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

Збір коштів серед батьків на укриття в школах: у Львові почалися перевірки

Першокласники на Львівщині навчатимуться очно за певних умов

У Львові застерегли від поборів на шкільні укриття

У школах вивчатимуть протимінну діяльність і без бомбосховищ навчальний рік в офлайні не розпочнеться

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини