Три громади на Львівщині отримали кошти на житло атовцям. Які саме

22:01 5 серпня 2021 р.

Цього тижня трьом територіальним громадам спрямували 742 тис грн для виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Це дозволить на умовах співфінансування закупити житло двом особам у Львівській територіальній громаді та по одній особі в Новороздільській та Ходорівській громадах області.

Як зазначають у департаменті фінансів загалом з початку року на цю мету з обласного бюджету спрямували субвенцію місцевим бюджетам у сумі 2,3 млн грн.

Зокрема, бюджету Великомостівської територіальної громади надали субвенцію в сумі 300,7 тис грн, за ці кошти виплатять матеріальну допомогу на придбання житла для 1 особи, Золочівській – 192,9 тис грн (для 1 особи), Городоцькій – 226,8 тис грн (1 особи), Новороздільській – 340,2 тис грн (1 особи), Львівській – 322,2 тис грн (3 осіб), Ходорівській – 547,5 тис грн (2 осіб) і Червоноградській міській територіальній громаді – 355,4 тис грн (2 осіб).

Нагадаємо, що цьогоріч в обласному бюджеті на вищезазначену мету передбачено 10 млн грн. Право на отримання матеріальної допомоги на умовах співфінансування з місцевих бюджетів мають особи, місце проживання яких станом на 01.12.2017 року і на день подання заяви зареєстроване на території Львівської області, та, згідно із законодавством, визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу