Котячий мер Львова Левчик показав, як зігрітися взимку (відео)

14:53 27 вересня 2022 р.

Фото до новини

У школах та садочках Львівської міської територіальної громади триває Тиждень енергозбереження та енергоефективності. З цієї нагоди котячий мер Львова Левчик підготував низку своїх порад для школярів, як підготуватись до холодної зими.


Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Кіт Левчик показує варіанти, як зігрітись, якщо через російські ракети не буде опалення, вчить правильно заклеювати вікна та нагадує про теплий одяг і запаси їжі. А також котячий мер своїм прикладом закликає бути економними і не витрачати світло, воду чи газ без потреби.

«Левчик перейшов на новий рівень і тепер став експертом з енергоефективності. Ми дуже сподіваємось, що діти будуть показувати це відео батькам, а батьки – дітям. Попри легку, розважальну подачу, підготовка до зими – це справді важлива тема. На відео багато корисних порад про те, як правильно підготуватися, щоб не змерзнути. Поділіться цим відео і перевірте свою готовність», – коментує навчальне відео Левчика міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, впродовж Тижня енергозбереження та енергоефективності школярів навчать правильному енергоменеджменту в оселях та залучать до цікавого тематичного відеоконкурсу. Учні молодших класів навіть спробують себе в енергоефективній руханці. Дошкільнятам в ігровій та пізнавальній формі також розкажуть про те, як зберігати тепло взимку.

Львів купує дуже багато буржуйок: Садовий розповів про підготовку до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

У житлових будинках Львова вже встановлюють металеві печі

У Львівській міській раді перевіряють пічки, які не працювали 30 років

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини