150 тис грн дали 10 жителям Львівщини за впровадження відновлюваних джерел енергії

17:44 25 листопада 2021 р.

Сьогодні, 25 листопада, відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, пише пише Dailylviv.com.

На засіданні розглянули 10 заявок від жителів Львівщини, за результатами яких прийняли рішення про відшкодування 150 тис грн.

Загалом, з початку року Програмою скористався 61 житель області.

Станом на сьогодні фінансування цього напрямку «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» виконали на 99%.

«Використання відновлюваних джерел енергії - це один з інструментів запобігання негативним змінам клімату, адже такі джерела є безкоштовними та екологічними. А Програма має на меті стимулювати населення до їх використання», - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Богдан Кейван.

На сьогодні 1718 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції, загальною потужністю 40,62 МВт. З початку року сонячні установки згенерували понад 33 млн. кВт*год електроенергії. Вироблену електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

11 домогосподарств отримали з обласного бюджету відшкодування за зелену енергетику

Заплатили не всім: мешканцям Львівщини відшкодували лише 17 заявок за відновлювальну енергетику

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу