1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

20:47 28 вересня 2021 р.

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, пише Dailylviv.com.

На засіданні розглянули 24 заявки від мешканців Львівщини та прийняли рішення про відшкодування понад 378 тис грн.

«Станом на сьогодні цей напрямок «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» виконаний на 84%. Відтак, мешканців області, які ще встановлюють у цьому році сонячні, малі вітрові електричні станції, теплові насоси, геліоколектори, запрошуємо скористатись фінансовою підтримкою в межах зазначеної Програми», - наголосив директор департаменту Богдан Кейван.

На сьогодні 1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції, загальною потужністю 37,36 МВт. З початку року сонячні установки згенерували понад 25 млн. кВт*год електроенергії. Вироблену електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

11 домогосподарств отримали з обласного бюджету відшкодування за зелену енергетику

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу