Заплатили не всім: мешканцям Львівщини відшкодували лише 17 заявок за відновлювальну енергетику

11:07 30 липня 2021 р.

Фото до новини

Напередодні, 29 липня, відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювальні джерела енергії та яке придбане й встановлене фізичними особами за власні кошти.

Про це інформує пресслужба ЛОД, пише Dailylviv.

Йдеться про «Комплексну програму підвищення енергоефективності, енергоощадження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації.

На засіданні розглянули 21 заявку від жителів Львівщини, 17 з яких вирішені позитивно. Загальна сума відшкодування складає понад 268 тис. грн. Цей фінансовий ресурс буде незабаром перерахований на поточні рахунки фізичних осіб - учасників Програми.

«Чинна Програма є стимулом до використання відновлюваних джерел енергії та розвитку відновлюваної енергетики Львівщини. Запрошуємо жителів області,  які встановлюють у цьому році сонячні, малі вітрові електричні станції, теплові помпи ґрунтового та повітряного типу, геліоколектори та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них, скористатись підтримкою в межах зазначеної Програми», - повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдан Кейван.

Довідково:

На сьогодні на Львівщині 1441 наявних сонячних установок приватних домогосподарств потужністю понад 33,1 МВт. Вироблену генерувальними установками електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають  в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів