У синагозі Дрогобича відкрили Пункт незламності

19:56 17 лютого 2023 р.

Фото до новини

Ініціатором стала Дрогобицька районна військова адміністрація. До облаштування «пункту незламності» долучився також БФ«Спадщина майбутнього» та голова юдейської громади України Павло Фельдблюм.

Про це інформують "Варто-Галицькі новини", пише Dailylviv.com.

Начальник ДВА Степан Кулиняк зазначив, що це знакова подія для міста, адже «показує єдність двох народів: українського та єврейського в час російської агресії».

«У часи Другої світової війни українці допомагали євреям, рятуючи їх від рук нацистів. Сьогодні ж синагога відчиняє свої двері для українців, котрі потребують підтримки та потерпають від агресії російських окупантів в Україні», — наголосив Кулиняк.

У дрогобицькій синагозі «незламності» усі охочі можуть зігрітись, випити гарячого чаю, пригоститись смаколиками, зарядити свої гаджети.

До облаштування «пункту незламності» долучився також БФ«Спадщина майбутнього» та голова юдейської громади України Павло Фельдблюм. Спільно із Дрогобицькою РВА для хоральної синагоги передали генератор та все необхідне для повноцінної роботи «пункту незламності». Місцева юдейська громада подбала про те, аби місце відповідало всім вимогам.

Перший високопоставлений чиновник Їзраїлю, з початку війни, прибув до Києва

зраїль непублічно надає допомогу Україні у протидії російській агресії, - посол

Ізраїль надасть Україні обладнання для боротьби з безпілотниками

Зміцнений нейтралітет на прикладі Ізраїлю: Україні пропонують нову концепцію

Ізраїльський мобільний госпіталь покидає Львівщину

Міністр з Єрусалиму відвідав ізраїльський польовий шпиталь на Львівщині

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів