У Львові почали збирати кошти на протези для незламних

11:25 28 вересня 2022 р.

Фото до новини

Для надсучасних біонічних протезів для 50 українців потрібно близько 100 млн грн, кажуть організатори благодійного проєкту.

Українці перераховують свій одноденний заробіток на протези для українських військових і цивільних, які втратили кінцівки на війні. Кампанія триватиме до 19 жовтня в межах благодійного проєкту «Протези для незламних», який втілюють спільно із благодійною платформою dobro.ua. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Першими до неї долучилися працівники Львівської міської ради та її структурних підрозділів: освітні, культурні, спортивні, соціальні заклади тощо. У мерії кажуть, що вже на початку кампанії вдасться залучити для незламних українців понад 9 млн грн. 

Утім загалом на надсучасні біонічні протези щонайменше для 50 українців потрібно близько 100 млн грн. Протези встановлюватимуть у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова.

Нещодавно перший біонічний протез української компанії Esper Bionics отримав 33-річний десантник Михайло Юрчук. У березні 2022-го його бригада боронила Ізюм. Снаряд ворога влучив у БТР поряд із Михайлом. Він підірвався, коли біг рятувати побратимів. Коли Михайло розплющив очі, руки уже не було, нога була розтрощена. 

Другий протез, який встановили у Львові, - найлегший у світі, виробництва американської компанії Unlimited Tomorrow. Його надрукували на ЗD-принтері. Протез отримав львів'янин Юрій, який втратив руку внаслідок мінно-вибухової травми. 

Зараз в очікуванні на такі протези – кілька українських захисників. Серед них – 41-річний Олександр, який руку  втратив у бою біля Чорнобиля. 

Загалом на протези чекають п’ять сотень українців. 

Як долучитися? До 19 жовтня перекажіть свою одноденну зарплату на проєкт “Протези для незламних” на сайті благодійної платформи dobro.ua  - https://dobro.ua/project/unbroken/payment/ і розкажіть про ініціативу у своїх соціальних мережах, щоб ще більше небайдужих змогли долучитись до проєкту.

Від компанії зробити безготівковий внесок можна за реквізитами: 

МБ «Українська Біржа Благодійності»

ЕДРПОУ 38005762

р/р: UA583057490000002600630669802

МФО 305749  м. Київ

Центральне відділення

ПАТ «Банк Кредит Дніпро»

Безповоротна благодійна допомога на проєкт “Протези для незламних”.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Ляшко у Садового презентує проєкт Національного центру реабілітації, аналогів якого немає у світі

У першій майстерні протезування у Львові записують у лист очікування

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів