У Львові готують нове тепле містечко для переселенців. Старі демонтують або законсервують

17:33 15 вересня 2022 р.

Фото до новини

На час осінньо-зимового періоду для мешканців модульних містечок Львова облаштують нове тимчасове житло. Йдеться про 8 двоповерхових будиночків, адаптованих для проживання взимку.

Тут жилові блоки, санвузли та їдальні будуть в одному приміщенні. Розмістять його на Сихові, поруч з контейнерним містечком Маріяполіс. Натомість містечко у Стрийському парку демонтують, а два інші - законсервують на зиму.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як пояснив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, теперішні контейнерні будинки для переселенців мають опалення. Однак, незручності полягають у тому, що душові, санвузли та їдальні розміщені в окремих приміщеннях. А у новому зимовому містечку вони будуть в одному приміщенні.

«У літній період люди були задоволені проживанням. Теперішні будиночки мають опалення, і мешканці вже можуть вмикати електричні батареї у своїх кімнатах. Але взимку там буде не дуже комфортно, адже, щоб скористатися туалетом чи душем, людям треба виходити на вулицю. Тому ми вирішили переобладнати містечка таким чином, щоб в одному приміщенні були і житлові кімнати, і харчоблок, і душові та туалети», - сказав Любомир Зубач. 

Для облаштування теплого містечка польський уряд передасть Львову додаткові модульні контейнери. Також використають контейнери зі Стрийського парку. «Це містечко виконало свою роль і його демонтують. На його місці, як і обіцяли, відновимо спортивні майданчики. Натомість «Маріяполіс» та містечко на вул. Пулюя на зиму законсервуємо. А у весняно-літній період їх зможуть використовувати знову», - зазначив Любомир Зубач. 

Посадовець додав, що на поставки перших контейнерів від польського уряду очікують вже наступного тижня.  

У новому теплому містечку буде 300 запасних місць і загалом тут зможе проживати 1300 людей. Зараз у модульному житлі у Львові мешкає близько 1 тис. вимушено переміщених українців.

Посмертні ордени двом захисникам Маріуполя: у Львові нагороди вручили рідним

На Львівщині запрацювала військова пекарня

Уряд готується до різних сценаріїв опалювального сезону

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів