У чотирьох прикордонних районах запроваджені режимні обмеження: що заборонено

13:33 23 лютого 2022 р.

Фото до новини

Додаткові тимчасові режимні обмеження запроваджуються у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, прилягають до морського узбережжя.

Перш за все, такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на держкордоні та іншим правопорушенням. Про це повідомила Державна прикордонна служба, пише Dailylviv.com.

Серед обмежень: перебування у прикордонні у нічний час, вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування, рух транспорту (окрім військового, силових структур, агро-техніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон. Також режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, здійснення польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Державній прикордонній службі України, та пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм.

Додаткові режимні обмеження запроваджуються наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях. У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендуємо ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України

Накази прикордонних загонів можна знайти у розділі сайту «Про відомство/структура» за посиланнями на відповідний прикордонний загін. 

В Україні запроваджують надзвичайний стан

Торік на Львівщині торгували з Росією 94 суб'єкти підприємницької діяльності

Міськрада Львова запропонувала Києву конкретний план дій для зупинення російської агресії

Громадянам України рекомендують негайно виїхати з РФ

Cанкції замість дипломатії: Вашингтон не розмовлятиме з Москвою, яка воює в Україні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів