Як громадянам обирати найменш завантажені пункти пропуску для закордонних подорожей

14:21 3 січня 2022 р.

З початку 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тис. осіб, а також 23,7 тис. транспортних засобів.

Відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з них 25 – громадяни РФ. Прикордонні наряди затримали 10 осіб за незаконне перетинання та спробу незаконного перетинання державного кордону поза пунктами пропуску. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.com

З використанням програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-19-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП «Київ» та 3 в пунктах пропуску Південного регіонального управління).

У пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Найбільше таких постанов вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску «Кучурган», «Платонове», «Могилів-Подільський», «Виноградівка», «Табаки», «Старокозаче»). На порушників правил дорожнього руху «несподіванки» також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Виступовичі»), на кордоні з РФ (пункт пропуску «Бачівськ») – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Ягодин» – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Для забезпечення ритмічності пропускних операцій на період Новорічних та Різдвяних свят у пунктах пропуску збільшена кількість прикордонних нарядів з перевірки документів та огляду транспортних засобів.

Громадянам, які планують закордонні подорожі, рекомендують обирати найменш завантажені пункти пропуску. Стан завантаженості пунктів пропуску можна відстежувати на онлайн-ресурсах, в тому числі офіційному сайті Держприкордонслужби України https://dpsu.gov.ua/ua/map/  або сторінці Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

На західному кордоні в 2,5 разу зменшилася інтенсивність руху

У Львівській області найбільше завантажені три пункти пропуску на кордоні з Польщею (відео)

 

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу