Як громадянам обирати найменш завантажені пункти пропуску для закордонних подорожей

14:21 3 січня 2022 р.

Фото до новини

З початку 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тис. осіб, а також 23,7 тис. транспортних засобів.

Відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з них 25 – громадяни РФ. Прикордонні наряди затримали 10 осіб за незаконне перетинання та спробу незаконного перетинання державного кордону поза пунктами пропуску. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.com

З використанням програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-19-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП «Київ» та 3 в пунктах пропуску Південного регіонального управління).

У пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Найбільше таких постанов вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску «Кучурган», «Платонове», «Могилів-Подільський», «Виноградівка», «Табаки», «Старокозаче»). На порушників правил дорожнього руху «несподіванки» також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Виступовичі»), на кордоні з РФ (пункт пропуску «Бачівськ») – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Ягодин» – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Для забезпечення ритмічності пропускних операцій на період Новорічних та Різдвяних свят у пунктах пропуску збільшена кількість прикордонних нарядів з перевірки документів та огляду транспортних засобів.

Громадянам, які планують закордонні подорожі, рекомендують обирати найменш завантажені пункти пропуску. Стан завантаженості пунктів пропуску можна відстежувати на онлайн-ресурсах, в тому числі офіційному сайті Держприкордонслужби України https://dpsu.gov.ua/ua/map/  або сторінці Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

На західному кордоні в 2,5 разу зменшилася інтенсивність руху

У Львівській області найбільше завантажені три пункти пропуску на кордоні з Польщею (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини