Польські податківці повернули водіїв в Україну на трьох прикордонних пунктах пропуску

21:23 29 липня 2021 р.

Фото до новини

Конфісковано понад 3,6 тисячі пачок цигарок на польсько-українському кордоні у пунктах пропуску, що межують зі Львівщиною.

Понад 3,6 тис. пачок цигарок конфісковано працівниками Національної податкової адміністрації (KAS) з Підкарпатського воєводства під час перевірки транспортних засобів на польсько-українському кордоні. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.

Знайти 2,6 тис. пачок цигарок вдалося на прикордонному пункті пропуску в Медиці. Речниця Палати податкової адміністрації в Ряшеві Едита Хабовська сказала, що завдяки собаці службовці виявили схованку в переобладнаній підлозі транспортного засобу.

«Там було заховано 2,6 тис. пачок цигарок. Водій транспортного засобу, 24-річний громадянин України, зізнався в контрабанді. Незаконні товари та автомобіль конфісковано для подальших дій», – наголосила Едита Хабовська. KAS звернулась із проханням до Прикордонної служби для винесення рішення, яке зобов’язує водія повернутися до України.

Ще 570 пачок цигарок працівники KAS знайшли під час перевірки автобусів на прикордонному пункті у Будомєжі. Речниця Палати податкової адміністрації в Ряшеві сказала, що «33-річному водієві загрожує покарання в 14 тис. злотих».

Наступну контрабанду 460 пачок цигарок виявлено під час перевірки автобусів на прикордонному пункті пропуску в Корчовій. Там водія покарано на 9 тис. злотих штрафу, після чого KAS теж звернулась із проханням повернути його до України.

Рух на кордоні між Україною і Польщею активізувався.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів