На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

12:16 20 вересня 2021 р.

Фото до новини

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.


Відео: Щоденний Львів

Про це сьогодні, 20 вересня, Dailylviv.com повідомили мешканці Зубри і надіслали відеофакт цього порушення.

Йдеться про зведення чотириповерхового будинку на вул. Василя Стуса, 18а в селі Зубра, генпідрядником якого є ТОВ «Ріелбудстиль». Сама ж ділянка площею 0,4 га з жовтня 2020 року належить непублічному Сергію Руденкові. Вона розташована недалеко від Сихівського району Львова та біля території площею 120 га між Зуброю та Пасіками-Зубрицькими, яку контролює родина Дубневичів.

За словами судді, чинним генеральним планом села Зубри не передбачено багатоквартирної житлової забудови на території села, немає відповідних розрахунків, планування відповідної інфраструктури та комунікацій.

Сьогодні, за даними Публічної кадастрової карти, ділянка призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Хоча, як свідчить генеральний план села Зубра, ця територія належить до зони садибної забудови. А отже, підсумував суддя, детальний план території ще й суперечить чинним державним будівельним нормам − на садибній території не можна зводити багатоквартирні будинки.

Суд також погодився, що Солонківська сільська рада порушила процедуру публікації оголошень в засобах масової інформації. Наприклад, вона не оприлюднила проєкту розробленого детального плану території. Водночас інші оголошення, які стосувалися спірної ділянки, також були з помилками. Тому, зазначив суддя Роман Брильовський, сільська рада фактично усунула громадськість від обговорень, хоча та могла надати свої зауваження та пропозиції.

Зубра проти Дубневич-СІТІ: мешканці села пікетуватимуть голову Солонківської ОТГ (відео)

Родина Дубневичів продає понад 3 гектари землі у Зубрі біля Львова

Фірма братів Дубневичів заблокувала дорогу в Зубрі під Львовом

Мешканці Зубри повстали проти будівництва котеджного містечка ZUBRA GREEN HOUSE(відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини