Солонківська сільрада замовила в будівельника, який ремонтуватиме школу в Зубрі, також ноутбуки, столи, стільці

12:11 14 вересня 2021 р.

Солонківська сільська рада уклала угоду на реконструкцію школи в селі Зубра за 11,9 млн грн з ТОВ «Аутстафінгова компанія «Трудові ресурси». За документами, власник цієї компанія водночас є виконробом у конкурента.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Згідно з угодою, яку підписали 9 вересня, переможець тендеру до кінця 2022 року повинен здійснити реконструкцію частини будівлі школи з надбудовою третього поверху. Основні роботи, згідно з календарним планом, будуть виконані у 2022 році. До кінця поточного року будуть лише частково виконані будівельні роботи. В кошторисі передбачено 1,6 млн грн на заробітну плату, а прибуток підприємства складе 433,2 тис. грн.

Участь в тендері, окрім переможця торгів аутстафінгової компанія «Трудові ресурси», взяло лише ТОВ «Солгіз». Під час аукціону фірми не торгувались та не змінювали першопочаткових пропозицій.

Засновником ТОВ «Трудові ресурси» є львів’янин Володимир Костецький, який водночас виявився виконробом ТОВ «Солгіз», де власницею є Оксана Вікович.

Основним замовником для ТОВ «Аутстафінгова компанія «Трудові ресурси» є Солонківська сільрада та відділ освіти, культури, туризму і спорту Солонківської ОТГ, які разом віддали замовлень на понад 42 млн грн. Загалом товариство отримало підрядів на майже 70 млн грн. Натомість сума замовлень у його конкурента «Солгіз» не перевищує 2 млн грн.

Закупівельники Солонківської сільської ради в технічне завдання з реконструкції школи вписали також шкільне обладнання, як наприклад п’ять ноутбуків, інтерактивну дошку та столи і стільці. За словами експерта з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу та досліджень» Олега Блінова, це є порушенням.

«В такий спосіб уникають проведення додаткових тендерів, – каже Блінов, – Крім того, це точно вплине на якість придбаної в майбутньому техніки чи обладнання – в таких випадках купують найдешевше, щоб вкластися у кошторис».

dailylviv.com

До теми

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу