На Львівщину прибувають російськомовні чоловіки спортивної тілобудови віком 20 - 50 років. Звернення СБУ

21:21 15 лютого 2022 р.

Фото до новини

Управління СБУ у Львівській області застерігає про появу в регіоні російськомовних спортивної статури, які прибули для провокацій.

У розпорядженні Leopolis.news є звернення до керівників ОСББ, готелів і хостелів з проханням посприяти у виявленні підозрілих осіб, пише Dailylviv.com.

«Управлінням фіксуються факти дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, що зумовлено проявами гібридної війни в інформаційному просторі, а також прибуттям на територію регіону осіб з числа вихідців з території Донецької, Луганської областей та АР Крим, з РФ і Білорусі, з метою вчинення дій провокаційного та дестабілізуючого характеру, що можуть бути використані для розхитування ситуації в Україні країною-агресором», – йдеться у зверненні.

За даними СБУ, російськомовні чоловіки спортивної тілобудови віком 20 - 50 років прибувають в регіон на короткотерміновий період для можливого проведення протиправних діянь. Вони переважно поселяються у квартирах, які орендують особисто або через підставних осіб.

Тому СБУ просить сприяти у виявленні таких осіб.

Якщо Росія націлюється на американців і Україну, ми рішуче відповімо, - президент США

Росія не відводить війська від кордону з Україною, - Bellingcat

3 година ранку - найбільш вірогідний час вторгнення Росії з масованим ракетним ударом і 200 000 військовослужбовців, - розвідка

На заході України готуються приймати вимушено переміщених осіб

На Львівщину прибувають російськомовні чоловіки спортивної тілобудови віком 20 - 50 років. Звернення СБУ

Путін почне активно діяти 16 лютого після 18.56 за київським часом: ненаукова версія

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини