Локомотиворемонтний завод передав громаді Львова багатоповерхівку

14:00 7 червня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Будинки №43 на вулиці Роксоляни і №4 на вулиці Ангарній прийнято у власність територіальної громади Львова».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На сесійному засіданні прийнято дві ухвали про прийняття у власність територіальної громади Львова будинків №43 на вулиці Роксоляни і №4 на вулиці Ангарній. За словами в.о. голови Залізничної районної адміністрації Ірини Джурик, житловий будинок №43 на вулиці Роксоляни передається у власність територіальної громади Львова від приватного акціонерного товариства «Львівський локомотиворемонтний завод».

«Це житловий дев’ятиповерховий, двопід’їзний, 110-квартирний будинок, покрівля м’яка, обладнаний централізованою системою опалення, холодним водопостачанням, водовідведенням, електропостачанням, ліфтами. А житловий будинок №4 на вулиці Ангарній – одноповерховий будинок з мезоніном, двоквартирний, шатровий дах, обладнаний централізованим холодним водопостачанням, водовідведенням, електропостачанням, газифікований, опалення індивідуальне. Відповідно, Залізнична районна адміністрації має здійснити у встановленому порядку передачу-приймання цих будинків, а обласне комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» внести відповідні зміни до інвентаризаційних справ», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу