200 тисяч біженців: Львів перебуває на межі своїх можливостей, - мер

23:07 7 березня 2022 р.

Фото до новини

В Україні другий тиждень триває повномасштабне вторгнення агресора. До Львова щодня прибувають десятки тисяч вимушено переміщених осіб. Львів надає усю необхідну допомогу постраждалим від військових дій агресора. Місто задіяло 440 установ культури і освіти і 85 релігійних організацій, щоб надати людям прихисток.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак, за словами мера Львова Андрія Садового, на сьогодні Львів знаходиться на межі своїх можливостей і потребує допомоги міжнародних організацій.

«Сьогодні Львів став прихистком для 200 тис людей, які переїхали до Львова ховаючись від бомбардувань і ракетних обстрілів. На сьогоднішній день ми задіяли 440 наших установ освіти і культури для того, щоб розмістити там цих людей. Також залучили 85 релігійних організацій, які надали свої приміщення, щоб ми дали людям тепло і захист. Люди, які поселилися у нас, отримують гарячу їжу, необхідні речі, і ми повністю облаштовуємо їх побут, і надаємо все, чим вони повинні бути забезпечені. А це надзвичайно велике навантаження на місто Львів, і на сьогодні ми знаходимося на межі наших можливостей.

Відтак, я хочу звернутися до всіх міжнародних організацій про допомогу. Ми потребуємо вашої підтримки, ми потребуємо вашої безпосередньої участі тут, у Львові. Ми знаємо про допомогу, яка надається на кордоні чи на території країн, які є сусідами нашої країни, але допомога сьогодні потрібна тут, у Львові. Ми сьогодні потребуємо тої підтримки, про яку раніше навіть не могли уявити. Сьогодні усі люди тут, у Львові, кличуть, щоб ви були тут з нами.

Нам потрібні великі палатки, щоб можна було надати підтримку людям, потрібно, щоб ці палатки були обладнані відповідними засобами санітарії, і щоб там можна було готувати їжу. Спільно з фахівцями освіти, культури ми будемо напрацьовувати окремі програми, щоб ці діти, які у нас знаходяться, мали максимально облаштований побут. І нам важливо, щоб відомі особистості, які приїхали до Львова, проводити зустрічі і надавати їм психологічну підтримку, яка сьогодні для них дуже важлива, адже вони пережили дуже стресові дні, можливо найважчі дні у їхньому житті.

Діти, жінки, які нині є у Львові, вірять у нашу перемогу, вірять, що у швидкому часі ми переможемо і вони зможуть повернутися до себе додому, відбудовувати свої міста, свої помешкання, нашу країну», - наголосив мер Львова, Андрій Садовий.

Перші українські біженці прибувають до Німеччини

Біженці у Львові: хто залишився, хто поїхав до Польщі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів