Біженці у Львові: хто залишився, хто поїхав до Польщі

13:03 3 березня 2022 р.

Фото до новини

За минулу добу майже 40 тисяч людей перетнули кордон з боку Львівщини. З початку війни – це вже майже 290 тисяч. 75 тисяч людей знайшли тимчасовий притулок у Львівській області, з них 45 тисяч- постійно поселені. Ще близько 30 тисяч вільних місць в області облаштовані предметами першої необхідності для переселенців.

Про це під час брифінгу розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

"На даний момент немає пункту перетину, де є черга більше 80 автомобілів.  Постійно прибувають поїзди з переселенцями. В даний момент будь-який поїзд, який їде зі сходу України, є евакуаційний поїзд, на який непотрібні квитки. Люди, які прибувають евакуаційними поїздами та хочуть залишити Львівську область мають кілька варіантів. Вони можуть з пункту пропуску відправитись автобусами на піші пункти пропуску, де в порядку черги по 50 чоловік перетинають кордон. Інший варіант – вони залишаються на вокзалі, сідають у поїзди які їдуть в сторону Перемишля, які їздять 5-6 раз на добу залежно від потреби. Третій варіант – сідають на поїзди, які Укрзалізниця організовує на Закарпаття та їдуть в цю область", - зазначив Максим Козицький.

Він наголосив, якщо  люди залишаються на Львівщині і їм потрібне поселення, то є автобуси, які довозять до Арени Львів. Там їм надається перелік вільних місць, де вони можуть залишитися.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів