Поляки організували величезний гуманітарний коридор: власників тірів на Львівщині просять про допомогу

12:04 27 лютого 2022 р.

Фото до новини

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав мешканців Львівщини допомогти з наявністю великого транспорту, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для перевезення гуманітарної допомоги для переселенців.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«Учора зустрічалися з польською делегацією, з керівником державного резерву Польщі. Вони організовують величезний гуманітарний коридор. До власників тірів (вантажівок – ред.), фур - , нам буде потрібно багато транспорту, тому що польська сторона організовує гуманітарний хаб з цілої Європи, куди будуть приходити ці речі першої необхідності, медикаменти, і потім будуть перевозитись на територію Львівської області для допомоги фронту, біженцям і Україні. Тому величезне прохання допомогти з наявністю великого транспорту, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для поповнення складів», - сказав Максим Козицький.

Зазначимо, що хто має можливість допомогти, просимо писати повідомлення на Фейсбук-сторінку департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації - https://www.facebook.com/deploda

Максим Козицький також закликав і мешканців Львівщини, і тих, хто приїхав з інших областей, захищати рідну землю.

«Хто хоче охороняти землю, це може бути і львівська земля, і вінницька земля, і рівненська, і житомирська і київська. Якщо ви вже навіть приїхали сюди, записуйтеся в тероборону, виготовляйте їжаки (протитанкові – ред.), коктейлі молотова, рийте окопи, беріть до рук зброю, ставайте на барикади,  тому що маємо захищати рідну землю», - зазначив очільник Львівщини.

В обід на кордоні зустрінуть перший транспорт польської медичної місії, який прямує до Івано-Франківська

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів