На Львівщині заборонили виловлювати раків

14:50 15 серпня 2022 р.

Фото до новини

За порушення заборони передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Відповідно до наказу Львівського рибоохоронного патруля від 12.07.2022 №35 «Про встановлення літньо-осінньої заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2022 році» період заборони на вилов раків у області триває з 1 серпня до 15 вересня 2022 року.

 Як інформують у Державному агентстві меліорації та рибного господарства України, застороги мають на меті збереження та охорону популяції раків у період їх другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.

Зі свого боку Державна екологічна інспекція України наголошує, що за вилов раків під час заборони настає адміністративна відповідальність як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф – 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф – від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів).

 Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ. Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується збитки у розмірі 3332 гривень за кожного виловленого рака.

Нагадаємо, що після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 раків на водоймах загального користування та 50 – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.

Більше половини ставків на Львівщині не мають належних господарів

Риба не витримує: Добротвірська ТЕС заявила, що має право нагрівати воду вище 45 градусів

На Львівщині рибалка витягнув з озера золотого карася, який занесений до Червоної книги

На Львівщині чоловік виловив причорноморського вирезуба з Червоної книги

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини