З 1 квітня на Львівщині заборонили ловити рибу

17:38 26 березня 2021 р.

Голова Львівської обласної державної адміністрації підписав розпорядження «Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2021 році».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Розпорядженням затверджений план спільних заходів департаменту агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, направлених  на посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області та перелік  позанерестових  ділянок для проведення любительського рибальства.

Зокрема, на період з 01 квітня до 30 червня встановлено  весняно-літню заборону на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у такі терміни:

- у басейні р. Дністер з 1 квітня  до 10 червня;

- у басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;

- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;

- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня.

«Розроблені заходи визначають проведення рейдових перевірок на  виявлення фактів браконьєрства на рибогосподарських водних об’єктах, фактів негативного впливу на середовище перебування водних біоресурсів у нерестовий період та забезпечення недоторканності місць їх нересту і нагулу, що в подальшому забезпечить  стабільне вирощування продукції аквакультури і заповнення ринку якісною рибною продукцією» - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

«Під час нересту громадянам дозволяється виключно любительське рибальство із берега на спеціально визначених ділянках.  За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. У разі порушень правил рибальства - громадяни можуть повідомити  на «гарячу лінію» Львівського рибоохоронного патруля за телефонами: (032) 270-41-88 та (066) 098-84-47», - наголосив Леонід Кравець - керівник управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області. 

dailylviv.com

До теми

15:29 16 квітня 2021 р.

На Львівщині пропонують випити каву з ведмедями

Цієї неділі, 18 квітня об 9:00, у ведмежому притулку «Домажир» (с. Жорниська) відбудеться смачний сніданок на лісовій галявині та ексклюзивна екскурсія. Про це повідомляють у департаменті екології та природніх ресурсів Львівської ОДА.

Рубрика: Природа

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу