Лише у двох водоймах Львова не перевищує норми вміст забруднюючих речовин

13:15 12 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

У семи водоймах на території нашого міста виявили перевищення понад п’ятьох показників концентрацій забруднюючих речовин.

«Результати хімічних аналізів води, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» впродовж другого кварталу 2016 року показали, що немає перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин лише у двох водоймах», – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, це такі водойми – став у Залізничному районі на вулиці Щирецькій,105 та став у парку «Снопківський» на вулиці Кримській (верхня водойма). Натомість у семи водоймах виявили перевищення понад п’ятьох показників концентрацій забруднюючих речовин. Це такі водойми: потік «Лисиницький» на вулиці Тракт-Глинянський, 150; став на вулиці Повітряній, 2; ставок на вулиці Стрийській, 15; річка Зубра в селі Зубра; став на вулиці Пекарській, 50; потік «Водяний» на вулиці Авіаційній, 7; потік «Скнилівок» в селі Скнилів.

Начальник хімічної лабораторії Ігор Гуменний зазначив: «Перевищення шкідливих речовин в літній період є в місцях, де відбуваються застійні процеси, викликані надмірною кількістю рослинності та зменшення доступу кисню. У забрудненні водних джерел має місце і людський фактор, зокрема миття автомобілів у водоймах, засмічення їх відходами, адже розкладання поліетилену та пластику мають згубний вплив».

Нагадаємо, хімічна лабораторія щоквартально перевіряє показники якості поверхневих вод 35 водойм у Львові, проводить аналізи на наявність таких забруднюючих речовин як залізо, аміак, нітрати, нітрити, фосфати, хлориди, сульфати, завислі речовини, жири, синтетичні поверхнево-активні речовини, легко окислювальна органіка та нафтопродукти».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

Останні новини

Завтра у Трускавці відновить роботу бювет мінеральних вод

Станом на ранок 7 червня на Львівщині 2121 випадок інфікування коронавірусом

У Львівській області запроектували створення семи районів (карта)

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

У Львові хочуть закрити два торгові об'єкти через порушення карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу