Лише у двох водоймах Львова не перевищує норми вміст забруднюючих речовин

13:15 12 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У семи водоймах на території нашого міста виявили перевищення понад п’ятьох показників концентрацій забруднюючих речовин.

«Результати хімічних аналізів води, проведених хімічною лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління» впродовж другого кварталу 2016 року показали, що немає перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин лише у двох водоймах», – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, це такі водойми – став у Залізничному районі на вулиці Щирецькій,105 та став у парку «Снопківський» на вулиці Кримській (верхня водойма). Натомість у семи водоймах виявили перевищення понад п’ятьох показників концентрацій забруднюючих речовин. Це такі водойми: потік «Лисиницький» на вулиці Тракт-Глинянський, 150; став на вулиці Повітряній, 2; ставок на вулиці Стрийській, 15; річка Зубра в селі Зубра; став на вулиці Пекарській, 50; потік «Водяний» на вулиці Авіаційній, 7; потік «Скнилівок» в селі Скнилів.

Начальник хімічної лабораторії Ігор Гуменний зазначив: «Перевищення шкідливих речовин в літній період є в місцях, де відбуваються застійні процеси, викликані надмірною кількістю рослинності та зменшення доступу кисню. У забрудненні водних джерел має місце і людський фактор, зокрема миття автомобілів у водоймах, засмічення їх відходами, адже розкладання поліетилену та пластику мають згубний вплив».

Нагадаємо, хімічна лабораторія щоквартально перевіряє показники якості поверхневих вод 35 водойм у Львові, проводить аналізи на наявність таких забруднюючих речовин як залізо, аміак, нітрати, нітрити, фосфати, хлориди, сульфати, завислі речовини, жири, синтетичні поверхнево-активні речовини, легко окислювальна органіка та нафтопродукти».

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу